Na "podwójnym gazie" i z narkotykami

25 kwietnia 2011

Drukuj artykuł
Kategoria:
Interwencje

Patrolówka z Mysłowic zakończyła zatrzymaniem beztroską jazdę pijanego 26 latka. Mężczyzna prowadził samochód mając prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu i narkotyki w kieszeni.(Źródło:KMP Mysłowice)Sandra Jędrzejas

Patrolówka z Mysłowic zakończyła zatrzymaniem beztroską jazdę pijanego 26 latka. Mężczyzna prowadził samochód mając prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu i narkotyki w kieszeni.   Tuż przed północą uwagę policjantów wzbudził samochód, który jechał „zbyt” przepisowo. Jak się okazało, kierowca wiedział, że prowadzi na podwójnym „gazie”, więc aby nie wzbudzać sensacji jechał ostrożnie, ale nie zachował w swej ostrożności umiaru. Prawie jeden promil alkoholu w wydychanym powietrzu to jedno, a gram marihuany w kieszeni to drugie przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna. Prowadzone przez KMP w Mysłowicach postępowanie pozwoli ustalić, czy alkohol był jedynym środkiem pod jakim znajdował się kierowca.

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice