Rozwiąż test językowy i wygraj wycieczkę do Berlina!

29 maja 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Już tylko dni pozostały do konkursu językowego Cudownie Rozwiązujemy Języki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i osób dorosłych. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie www.wieza-babel.pl/konkurs

Konkurs odbędzie się 9 czerwca w Hali Widowiskowej w dzielnicy Bończyk. Już po raz trzeci językową zabawę organizuje Szkoła Językowa Wieża Babel wraz ze Stowarzyszeniem Wspierania i Rozwoju Przedsiębiorczości. W tym roku, uczestnicy konkursu będą rozwiązywać testy z języka niemieckiego i angielskiego.

Jeśli posługujesz się tymi językami, to jeszcze dziś skorzystaj ze specjalnego formularza i zarejestruj się do konkursu na stronie internetowej www.wieza-babel.pl/konkurs. Dla najlepszych fantastyczne nagrody – wycieczki do Berlina!

Konkurs będzie się odbywał w trzech kategoriach: 1. język angielski – gimnazja/szkoły średnie/dorośli, 2. język niemiecki – gimnazja/szkoły średnie/ dorośli oraz 3. język angielski – szkoły podstawowe. Wycieczkę dla ucznia szkoły podstawowej i osoby towarzyszącej ufundowało Biuro Podróży Wczasolandia z Mysłowic. Wśród sponsorów imprezy znaleźli się również: właściciel marki Braks i Szyb Bończyk, radna Jolanta Charchuła, Studio Fryzur Wojtka Wajdy, KREACJA Monika Janik, Księgarnia Językowa POLANGLO.

Podczas konkursu specjalny pokaz taneczny da Szkoła Tańca EXTREME.

materiały: Wieża Babel

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice