Rewelacyjne zwycięstwo dziewcząt z Silesia Volley

07 grudnia 2013

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Podczas dzisiejszego meczu I ligi siatkówki kobiet dziewczęta z Silesia Volley rozgromiły swoje przeciwniczki z klubu Sparta Warszawa 3:0, wygrywając 3 pierwsze sety wynikami: 25:8, 25:14, 25:11. Mecz był bardzo dobrym widowiskiem. Gratulacje dla zawodniczek! Tym samym Silesianki odłączyły się od grupy zagrożonych spadkiem drużyn i z dorobkiem 10 punktów zajmują 6 miejsce w ligowej tabeli..

Dodatkowymi atrakcjami w hali MOSiR były rozdawane słodkości dla dzieci oraz możliwość dołączenia do bazy dawców szpiku. Na trybunach po raz kolejny mozna było zobaczyć niemal komplet kibiców siatkówki w damskim wykonaniu. O Mikołajkowy poczęstunek dla gości i zawodniczek zadbał wielki przyjaciel siatkówki pan Maciej Sikora  - właściciel Restauracji Braks.

Mecz o mistrzostwo I ligi w piłce siatkowej kobiet pomiędzy zespołami Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice, a Karpatami Krosno, odbędzie się 14.12.2013 (sobota) o godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Bończyka 32z.w Mysłowicach.

Całe rodziny zapraszamy serdecznie do kibicowania i udziału w meczach Silesianek. To bardzo dobra zabawa i krzewienie w młodych ludziach zamiłowania do sportu.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

Tagi: Bończyk
gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice