Szkółka pływacka MOSiR

29 grudnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Na basenie KWK „Mysłowice-Wesoła” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia z nauki pływania

Szkółka pływacka MOSiR Mysłowice prowadzi zajęcia z zakresu rehabilitacji i nie tylko. Uczestnicy szkółki mogą również skorzystać z zajęć relaksacyjnych, sauny oraz aqua aerobik. Kurs pływania jest prowadzony dla dzieci od 4 roku życia. Istnieje również możliwość zapisania młodszego dziecka 3-letniego z udziałem rodziców w zajęciach.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów lubiących prace z dziećmi, dążących do kształtowania zdolności podopiecznych i nabierania nowych umiejętności. Kadra instruktorska MOSiR uczy pływać każde dziecko, które nie boi się wody od pierwszej chwili i te, które czują wielki respekt i strach przed wodą poprzez indywidualne podejście do każdego kursanta.

– Zajęcia w wodzie zaczynamy od oswojenia i zabawy w środowisku wodnym a następnie naukę pracy rąk i nóg do każdego stylu pływackiego. Po nauce doskonalimy i koordynujemy style pływackie a na każdy etapie zwracamy uwagę na elementy korekcyjne wad postawy. Wiemy ze jest to ciężka praca ze strony dzieci i dlatego na każdym kroku im pomagamy, wspieramy oraz motywujemy do pokonywania swoich słabości i realizacji celu – mówi Maciej Grasela instruktor pływania MOSiR.

Kursy pływania odbywaja się zgodnie z poniższym planem zajęć:

Czwartek - 18:00, 19:00

Piątek - 16:00, 17:00

Sobota - 10:00, 11:00, 12:00

Cennik:

- Cena za kurs grupowy dzieci 20 zajęć 360 zł
- Cena za kurs indywidualny dzieci 20 zajęć 400 zł
- Cena za kurs dla dorosłych 20 zajęć 400 zł
- Zajęcia aqua aerobik 20 zł za 45 minut w wodzie plus 30 minut w saunie
- Wynajęcie basenu plus sauna 170 zł za godzinę

Zajęcia indywidualne są umawiane pod numerem telefonu: 503 206 293

Źródło: mosir.myslowice.pl

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice