„Motocyklowe Mysłowice” z Mikołajem w Domu Dziecka – wspomóżmy dobrą inicjatywę!

21 listopada 2013

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W sobotę 7 grudnia członkowie grupy „Motocyklowe Mysłowice” założą stroje Świętego Mikołaja i udadzą się do Domu Dziecka przy ul. Żeromskiego, by uszczęśliwić podopiecznych placówki zebranymi i kupionymi prezentami.

Zmotoryzowani mysłowiczanie przyjadą do Domu Dziecka na swoich jednośladach z mnóstwem upominków. Chcecie mieć w tym swój udział? Nic trudnego!

7 grudnia o godz. 10.30 na parkingu przy sklepie „Biedronka” przy ul. Mikołowskiej każdy, kto będzie chciał włączyć się w akcję, może przynieść coś dla podopiecznych mysłowickiego Domu Dziecka przy ul. Żeromskiego.

Inicjatorzy akcji – Jerzy „Jeżol” Stepień, Grzegorz Rzyska i Marcin „Frodo” Kowalski – podczas rozmowy z dyrektorką placówki dowiedzieli się, że największym zainteresowaniem cieszyć się będą artykuły sportowe, książki i zabawki. Stąd też takie prezenty zamierzają z własnych składek zakupić oraz do przynoszenia takich serdecznie zachęcają mieszkańców.

Spotkajmy się 7 grudnia pod „Biedronką”, by wspólnie przynieść radość dzieciom! Za wszelką pomoc członkowie grupy „Motocyklowe Mysłowice” serdecznie z góry dziękują!

Kontakt do organiztorów: tel. 535 469 654

opracowanie na podstawie materiałów od M. Tabackiej

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

Tagi: Ćmok Śródmieście
gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice