Motocyklowe Mysłowice znów zbierają prezenty!

14 listopada 2015

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Trzeci rok z rzędu członkowie grupy Motocyklowych Mysłowic zbierają prezenty dla dzieci z dwóch mysłowickich domów dziecka! Kosz, do którego można wrzucić zabawkę, przybory szkolne czy słodycze stoi w holu sklepu TESCO przy ulicy Mikołowskiej.

Zbiórka potrwa do 6 grudnia. W tym dniu zebrane dary będą przekazane dzieciom z Domu Dziecka przy ulicy Żeromskiego, podopiecznym Caritasu przy ulicy Starokościelnej oraz maluchom z Rodzinnego Domu Dziecka przy ulicy Leśnej 4.

Patronat medialny nad akcją objęły mysłowickie media, w tym MYSLOWICE.NET

W „dzień świętego Mikołaja” trzy mysłowickie placówki odwiedzi ponad setka wolontariuszy na motocyklach i kładach! Pomysłodawcami tej niesamowitej akcji są Jerzy „Jeżol” Stępień i Grzegorz Rzyska. Wspierają ich przyjaciele, dla których 6 grudnia to wyjątkowe święto!
Wtedy każdy przebiera się w strój Mikołaja, aby podarować mysłowickim dzieciom radość i uśmiech!

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z poprzednich lat gdy Mikołaje na motocyklach odwiedzali mysłowickie placówki opiekuńczo – wychowawcze.

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice