Ruszyła akcja społeczna: "wspólnie uratujemy Lenkę!"

20 stycznia 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Właściciele marki Braks i Szyb Bończyk, państwo Aneta i Maciej Sikora podjęli decyzję, że będą przekazywać złotówkę z każdego sprzedanego burgera na pomoc chorej Lence. Co więcej, tak zebraną kwotę zwiększą dodatkowo o sto procent!

W ubiegłym roku u 6-letniej Lenki lekarze zdiagnozowali raka mózgu. Od tego czasu każdy dzień, to ciężka walka o życie tej uroczej dziewczynki. Każdy z nas może wesprzeć Lenkę na kilka sposobów. Można przekazać 1% podatku, wpłacić na konto Fundacji darowiznę, albo zakupić hamburgera w Bistro Braks na Bończyku!

Zapraszamy na burgery do Bistro Braks! #popieramLENKĘ

Wesprzyj akcję 1% dla Lenki!

Wolontariusze i Przyjaciele Lenki przygotowali roll up, który stanął w Braksie na sali dla gości. Każdy, kto chce pomóc naszej 6-latce, może przyjechać do Bistro Braks i zrobić sobie zdjęcie, które później opublikuje na swoim profilu Facebook lub Twitter. Akcja społeczna "wspólnie uratujemy Lenkę" rozpoczęła się dzisiaj.  Udział w zbiorce pieniędzy i akcji 1% zapowiedzieli lokalni przedsiębiorcy, sportowcy, harcerze, społecznicy, przedstawiciele kultury i oświaty, a nawet samorządowcy!

Chętni mogą podejść do baru, gdzie pracownicy przekażą kartkę z wydrukowanym numerem KRS. Zrobione zdjęcie na tle Lenki wklejamy na swój profil portalu społecznościowego, z dopiskiem "wspólnie uratujemy Lenkę!" Zdjęcia można również przesyłać na adres alarm@myslowice.net Pod koniec kwietnia zrobimy zbiorczy plakat z osobami, które przyłączyły się do akcji.

W imieniu Lenki, prosimy wszystkich ludzi o wrażliwym sercu, o wzięcie udziału w zbiórce 1% i rozpowszechnianiu informacji. Bez niezbędnych środków finansowych, trudno będzie zakończyć sukcesem leczenie dziewczynki, która zasługuje na normalne życie!

ODWIEDZAJCIE RÓWNIEZ LENKOWY KRAMIK!

Do zobaczenia w Braksie!!!

 

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

Tagi: Piasek
gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice