W niedzielę Motocyklowe Mikołaje odwiedzą dzieci z Domów Dziecka!

05 grudnia 2015

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W najbliższą niedzielę "Motocyklowe Mysłowice" odwiedzą trzy mysłowickie Domy Dziecka, przekazując okazałą ilość prezentów, które zakupili mieszkańcy naszego miasta i złożyli je w specjalnych koszach w sklepie TESCO przy ulicy Mikołowskiej! W tym roku dużą pomoc w organizację trzeciej edycji imprezy wnieśli funkcjonariusze Policji, za co pragniemy im gorąco podziękować!

I zastępca Komendanta Miejskiego KMP Mysłowice, podinspektor Dariusz Półtorak oraz pani naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego komisarz Aleksandra Jasińska, przekazali w imieniu wszystkich policjantów z Mysłowic słodkości, pluszaki oraz artykuły szkolne! W niedzielę zaś zabezpieczą drogi, aby Mikołaje na motocyklach bezpiecznie i bezkolizyjnie dotarły do dzieci z trzech mysłowickich Domów Dziecka. 

Jerzy „Jeżol” Stępień i Grzegorz Rzyska pragną podziękować wszystkim, którzy włączyli się w charytatywne przedsięwzięcie! W tym dniu zebrane dary będą przekazane dzieciom z Domu Dziecka przy ulicy Żeromskiego, podopiecznym Caritasu przy ulicy Starokościelnej oraz maluchom z Rodzinnego Domu Dziecka przy ulicy Leśnej 4.

Jeżol i Grzegorz przypominają, że słodycze, zabawki, przybory szkolne czy drobne upominki dla dzieci można zostawić w specjalnym koszu w mysłowickim sklepie TESCO do godziny 10:00 w niedzielę. O godzinie 11:00 Mikołaje ruszają do placówek, aby przekazać zebrane prezenty dzieciakom!

Relację z przejazdu przez Mysłowice około setki motocykli z Mikołajami będzie można zobaczyć w naszym portalowym serwisie informacyjnym "Myslowice.Net", który jest również patronem medialnym wydarzenia.

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice