Janów, tu dobrze mieszkać!

02 października 2013

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Z inicjatywy Rady Dzielnicy Janów Miejski – Ćmok powstał film promocyjny tej części miasta, ukazujący jej piękno i najważniejsze atuty. Film miał swoją premierę podczas Festynu Dni Janowa. Janów to najdalej wysunięta na zachód dzielnica Mysłowic. Jak widać na filmie, to miejsce, gdzie dobrze mieszkać, warto inwestować, stąd wszędzie blisko!

…Tu dobrze mieszkać
Janów to dzielnica, w której znajdują się zarówno domki jednorodzinne jak i bloki mieszkalne. W okolicy nie brakuje również terenów zielonych, które umożliwiają wypoczynek i rekreację na świeżym powietrzu. Okoliczne lasy zapewniają wysoki komfort życia i nieskrępowany kontakt z przyrodą. Większość terenów mieszkalnych położona jest w bezpiecznej odległości od ruchliwych dróg.

… Warto inwestować
Dobra lokalizacja sprawia również, że tereny w Janowie należą do jednych z bardziej atrakcyjnych w mieście, a to z kolei jest zachętą dla deweloperów. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat powstały tutaj dwa nowoczesne osiedla mieszkaniowe o wysokim standardzie i nowoczesnej architekturze. Dodatkowo znajdują się tutaj dwie przychodnie, gdzie można zadbać o swoje zdrowie.

… Stąd wszędzie blisko!
Dogodna lokalizacja , w pobliżu ważnego szlaku komunikacyjnego, którym jest autostrada A4 sprawia, że stąd wszędzie jest blisko, w związku z tym możemy szybko dostać się do pracy w miastach ościennych Górnego Śląska. Do śródmieścia Katowic dojazd zajmuje 15 min – to krócej niż zajmują mieszkańcom stolicy województwa przejazdy pomiędzy niektórymi dzielnicami. W niedalekiej przyszłości, w związku z planowaną budową węzła Janów będącego częścią  Drogowej Trasy Średnicowej znacznie skróci się również czas dojazdu miast Zagłębia.

materiały: itvm

Janów Miejski. tu warto mieszkać, inwestować, stąd wszędzie blisko.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

Tagi: Janów
gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice