Intrygi jaworznickiego brukowca

06 lipca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Interwencje

Od 1. lipca funkcję rzecznika prasowego w Mysłowicach pełni Anna Górny. Przed Panią Anną funkcję tę piastowała Natalia Wypiór, która jest pracownikiem Urzędu Miasta od 2018 roku. Prezydent miasta Mysłowice powierzył obowiązki rzecznika prasowego Pani Natalii w czerwcu 2019 roku i pełniła je do 30 czerwca br.

Podczas swojej pracy, stosunkowo młoda rzecznik, wykazała się bardzo dobrą pracą, wysoką kulturą osobistą, znajomością przepisów oraz kompetencją. Kierowane zapytania mediów traktowała priorytetowo i dbała o dobry wizerunek miasta. Ponadto była zawsze dyspozycyjna, co w pracy rzecznika jest ogromnie cenne.

Natalia Wypiór sama zdecydowała o zmianie swojego stanowiska w Urzędzie, a prezydent wyraził na to zgodę, ponieważ kieruje się dobrem pracownika.

Obie panie od początku swojej współpracy wzajemnie się wspierają i mają rewelacyjną relację, tak pozostaje do dziś i nawet paszkwilowe artykuły pisane wątpliwym językiem w jaworznickim brukowcu tego nie zmienią.

Jątrzenie, napuszczanie i kłamstwa to znane chwyty mało poczytnej redakcji, która łapie się każdego tematu by atakować miasto. Ale gdzie tu etyka dziennikarska?

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice