Rusza naprawa Orła Białego w Mysłowicach!

15 lipca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Interwencje

- Do 24 lipca mają rozpocząć się prace drogowe, związane z odtworzeniem zniszczonej nawierzchni jezdni Orła Białego w dzielnicy Krasowy. Porozumienie w tej sprawie zostało już podpisane - informuje Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz.

Wcześniej Prezydent Miasta napisał - Awaria przy Orła Białego to kolejny skandal drogowy, z którym muszę się zmierzyć na początku swojej prezydentury. Zamiast cieszyć się z nowej inwestycji, zmuszony jestem do szukania sprawców zniszczenia nowej drogi. Procedury są bardzo czasochłonne. Brak odpowiedniego nadzoru i brak reakcji po pierwszych zgłoszeniach o awarii, to moim zdaniem, główna przyczyna dzisiejszych problemów i szukania sprawcy szkody na rzecz miasta i jego mieszkańców" - komentował podczas pierwszych spotkań Prezydent Dariusz Wójtowicz.

Dzisiaj na stronach Urzędu Miasta Mysłowice pojawił się komunikat o następującej treści:

"W związku z planowanym dokończeniem remontu ul. Orła Białego w Mysłowicach oraz wynikającą z powyższego koniecznością czasowego zamknięcia tej ulicy dla ruchu kołowego informuje się o czasowej likwidacji przystanków autobusowych Mysłowice – Krasowy linii 44, 77 i 77N zlokalizowanych w ciągu tej ulicy od dnia 20 lipca 2020 r. do 2 sierpnia 2020 r. włącznie.

Wyżej wymienione linie autobusowe kursować będą ul. PCK, ul. Plebiscytową oraz ul. Piastów Śląskich. Dodatkowy, tymczasowy przystanek autobusowy zlokalizowany będzie w dzielnicy Mysłowice – Wesoła, rondo ul. Beskidzka – ul. Piastów Śląskich, w rejonie przystanku autobusowego linii 219 oraz 954."

Źródło: UM Mysłowice - profil oficjalny

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice