Kino rodzinne - Magiczne Muzeum

31 sierpnia 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Po długiej przerwie w końcu wraca cykl Kino Rodzinne! W tym sezonie niedzielne popołudnia uświetniać nam będą piękne animacje i filmy kina europejskiego. Projekcje będą odbywały się w każdą pierwszą niedzielę w MOK-u na Brzezince i w każdą ostatnią niedzielę w MOK-u na Grunwaldzkiej.

Już 5 września zapraszamy do MOK-u na Brzezince, gdzie o godzinie 16:00 wyświetlą dla Was pochodzącą z Czech animację pt. "Magiczne Muzeum". Wstęp jest bezpłatny.

Opis filmu: Henryś jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel — chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego ojciec wreszcie byłby z niego dumny. Skończenie gry staje się początkiem prawdziwej przygody, która zabierze chłopca, jego psa i przyjaciółkę Monikę do zapomnianego muzeum starych lalek. Gdy chłopiec przypadkiem uaktywni legendarny magiczny dysk, wszystkie lalki ożyją. A wraz z nimi straszny Władca Marionetek. Kiedy Henryś zda sobie sprawę z tego, jakie złe moce uwolnił, będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, by ocalić nie tylko siebie i przyjaciół, ale całe miasto.

Źródło: Mysłowicki Ośrodek Kultury

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice