Koncert walentynkowy Myslovitz

31 stycznia 2022

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

MYSLOVITZ to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach.

Zespół ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.
W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis.
Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.
W 2022 roku zespół obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Z tej okazji w przygotowaniu jest wiele wydarzeń, m.in. nowa płyta oraz jubileuszowa trasa koncertowa.
Koncerty zespołu MYSLOVITZ to prawie dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad.
Wydarzenie zostanie przeprowadzone zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami. Na sali widowiskowej dostępnych będzie 30% miejsc. Do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione.

Cena biletów:
40 zł przedsprzedaż
50 zł w dniu koncertu

Źródło: MOK

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice