Świątecznie z MOK!

01 grudnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Jakiś czas temu na stronie MOK Mysłowice ukazała się informacja, że tegoroczny Jarmark Świąteczny na Rynku nie odbędzie się! Jednak pracownicy MOKu przygotowali kilka wydarzeń, które umilą mieszkańcom czas oczekiwania na Święta i wprowadzą świąteczną atmosferę!

4 grudnia o godzinie 17:00 będziecie mogli zobaczyć wspaniałą iluminację świetlną, która rozbłyśnie na mysłowickim Rynku i cieszyć będzie przez zimowe wieczory. Ten dzień, to także święto Górników i to właśnie z tej okazji wysłuchamy także występu orkiestry Happy Big Band. Ale to nie wszystko! Transmitować będziemy także widowisko barbórkowe.

5 grudnia o godzinie 17:00 zapraszamy natomiast do obejrzenia transmisji niespodzianki, która wprowadzi w Waszych domach świąteczny klimat. Wybrzmią najpiękniejsze kolędy, pastorałki i standardy muzyki rozrywkowej, a zaprezentowane zostaną one w niecodziennych okolicznościach.

Serdecznie zapraszamy także do spacerów po naszym Rynku, którego tegoroczna sceneria, idealna jest do uwiecznienia na pamiątkowej, rodzinnej fotografii. Jeśli zrobicie sobie świąteczną fotkę na Rynku, oznaczcie ją hasztagiem #nastrójsięnarynek.

Przypominamy także, że już 5 grudnia startują z cyklem świątecznych warsztatów. W tym roku jako pierwsze zobaczycie Warsztaty on-line z Bajką Pana Kleksa, a od 7 grudnia zapraszamy do zabawy z instruktorami MOK i na Rodzinne Warsztaty Świąteczne, gdzie zaprezentują jak wykonać proste, świąteczne ozdoby, które udekorują Wasze domy. Nagrania dostępne będą na FB oraz platformie www.m-ok.pl. Już niedługo dla Was Mok przygotował niespodziankę związaną właśnie z Ich warsztatami. 

Zapraszamy!

Mat. nadesłany

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice