Fundacja Bajtel wystawiła kramik z ozdobami!
22 marca 2021
W Urzędzie Miasta Mysłowice Fundacja Bajtel wystawiła kramik z ozdobami świątecznymi.
Fundusze zebrane z ozdób światecznych będą przeznaczone zgodnie z statutem fundacji.
22 marca 2021
W Urzędzie Miasta Mysłowice Fundacja Bajtel wystawiła kramik z ozdobami świątecznymi.
Fundusze zebrane z ozdób światecznych będą przeznaczone zgodnie z statutem fundacji.