Najlepsi odebrali nagrody

30 czerwca 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

W piątkowe popołudnie 27 czerwca wręczono nagrody laureatom konkursu Cudownie Rozwiązujemy Języki. Najlepsi odebrali podwójne wycieczki do europejskich stolic.

Wyniki poznaliśmy trzy dni wcześniej. Dla przypomnienia główną nagrodę dla najlepszego z najlepszych - tablet ufundowany przez prezydenta Mysłowic - zdobył Karol Sowa, który rozwiązywał test w kategorii: język angielski – szkoły podstawowe. Karol odbierze nagrodę osobiście z rąk Edwarda Lasoka.

Dwuosobowa wycieczka przypadła w udziale Pawłowi Jochemczykowi, który zajął II miejsce. Do europejskich stolic wybiorą się także pozostali laureaci. W kategorii: język angielski – gimnazja/szkoły średnie/dorośli tę samą liczbę punktów zdobyli Bartosz Strzelecki i Hanna Szweda. Z kolei w kategorii: język niemiecki – gimnazja/szkoły średnie/dorośli najlepszy wynik w osiągnął Piotr Kasprzyk.

Nagrody w konkursie głównym ufundowali: Biuro Podróży Wczasolandia, Braks i Szyb Bończyk, Targ Mysłowice i oczywiście Wieża Babel.

W piątek wręczono również nagrody dla laureatów konkursu facebookowego. W naszej zabawie nagrody otrzymali: Agata Olej - zaproszenie na warsztaty ze stylistką Moniką Janik, Pati Kaczorowska - bon do Studia Fryzur Wojtka Wajdy, Jakub Dziedzic - bon do Empiku - ufundowany przez Jolantę Charchułę oraz Joanna Lubaszek - bon do perfumerii Douglas.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice