Odwiedź ze swoim dzieckiem Wieżę Babel na Pikniku Historycznym - będzie warto!

17 czerwca 2015

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Szkoła Językowa Wieża Babel zaprasza w najbliższą niedzielę 21 czerwca na Rynek do Mysłowic. W trakcie odbywającego się tam Pikniku Historycznego odbędzie się konkurs dla dzieci. Do zdobycia cenne nagrody!

Miś Teddy Eddie świętuje Dni Mysłowic! Z tej okazji szukajcie go na mysłowickim Rynku w niedzielę 21 czerwca. Miś ma do rozdania fantastyczne nagrody. Do wygrania półroczny kurs Teddy Eddie dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć główną nagrodę. Wystarczy podczas trwania Pikniku Historycznego odnaleźć namiot Wieży Babel i wziąć udział w konkursie plastycznym. Szczegóły na miejscu. Wystarczy Wasza obecność.

Dla pracy, która zostanie oceniona jako druga przygotowaliśmy bon o wartości 200 zł do wykorzystania w naszej szkole. Za trzecie miejsce bon językowy na 100 zł i kubek. Oprócz tego wiele fajnych gadżetów dla wszystkich uczestników. Widzimy się 21 czerwca na mysłowickim Rynku!

Więcej o samym kursie możecie przeczytać na stronie: http://www.wieza-babel.pl/kursy/jezyk-angielski/teddy-eddie-and-his-sock-program-dla-dzieci-od-2-7-lat

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice