Poznajcie Laboratorium Językowe Wieży Babel

25 lutego 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Brzmi poważnie i bardzo naukowo, a tak naprawdę dzięki niemu nauka jest zdecydowanie łatwiejsza.

Sale w Szkole Językowej Wieży Babel wyposażone są w zestaw audio dla 12 osób i nauczyciela. Każdy uczeń, bez względu na to czy siedzi blisko czy daleko, dokładnie słyszy nagranie lub lektora.

Laboratorium umożliwia pracę w parach - uczniowie słyszą tylko siebie nawzajem i nie przeszkadzają innym parom. Dzięki laboratorium dzieci łatwiej skupiają się na swoim zadaniu ponieważ, słyszą kolegów tylko wtedy kiedy zadecyduje o tym nauczyciel. Dzieci bardzo chętnie pracują na zestawie słuchawkowym - jest to dla nich świetna zabawa.

W skład naszego laboratorium wchodzi również tablica interaktywna, która jest niezastąpionym narzędziem do nauki języka. Jest to jakby wielki tablet, który można dotykać. Każdy z nas jest inny. Tablica interaktywna pozwala na uczenie się języka wzrokowcom, słuchowcom oraz kinestetykom. Bardzo ważne jest również dobre oprogramowanie. Jest ono dość kosztowne, ale w naszej szkole oprogramowania do większości wiodących podręczników nie brakuje. Dzieci uwielbiają zabawę z tablicą interaktywną a jak wiemy, zabawa to najlepszy sposób na naukę. Tak naprawdę, nie tylko dzieci ją uwielbiają, bo od dorosłych również często można usłyszeć: "Teacher, a będziemy dzisiaj tykali ? "

Agencja PROMENADA Public Relations

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice