Przyjdź na zajęcia otwarte. To najlepszy kurs językowy dla Twojego dziecka!

01 września 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Odwiedź ze swoim dzieckiem naszego Misia Eddiego, który podczas otwartych lekcji pokazowych będzie bawił się z dziećmi i to całkowicie po angielsku ! Zajęcia odbędą się w siedzibie Szkoły Językowej Wieża Babel!

Wieża Babel była jedną z pierwszych szkół językowych w Polsce, która wprowadziła do nauczania program TEDDY EDDIE. Jego głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego tez zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Motywem przewodnim całego Programu jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Metoda została nominowana w roku 2014 do prestiżowej międzynarodowej nagrody The ELTons przyznawanej przez British Council (http://englishagenda.britishcouncil.org/eltons)

Dlaczego warto przyjść na zajęcia otwarte? Powody są przynajmniej dwa:

  • lekcje pokazowe są bezpłatne i niezobowiązujące
  • po lekcji odbędzie sie kilkuminutowa prezentacja dla rodziców (dla dzieci będzie wtym czasie dodatkowa zabawa)

Harmonogram zajęć pokazowych:

    5 wrzesień (piątek) godz. 16.00 i 17.30
    6 wrzesień (sobota)  godz. 11.00 i 12.30,
    19 wrzesień (piątek) godz. 16.30 i 18.00,
    20 wrzesień (sobota) godz. 11.00 oraz 12.30

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (max. 10 dzieci na zajęciach pokazowych), prosimy rodzicó o telefoniczną rezerwację godziny pod  numerem telefonu: 502 570 224. Telefon czynny od poniedziałku do piątku, od 10:00 do 18:00.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice