Rodzice w Wieży Babel, czyli zajęcia otwarte Teddy Eddie

08 kwietnia 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Już po raz kolejny w siedzibie Szkoły Językowej odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców trzy i czteroletnich dzieci biorących udział w kursie Teddy Eddie.

Rodzice mogli podglądać swoje pociechy biorące udział w zajęciach Teddy Eddie. Przypominamy, że to najbardziej efektywny program nauczania dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Jego głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego tez zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Zajęcia otwarte odbywają się kilka razy w roku. - Często jest tak, że dzieci nie uczęszczają jeszcze do przedszkola i pracę w grupie poznają na naszych zajęciach. Wspólnie uczą się nowych słówek i zdań, śpiewają piosenki - tłumaczy Stella Bautista.

W odróżnieniu od innych kursów dla dzieci, w Wieży Babel rodzice na co dzień nie biorą udziału w zajęciach, dzięki czemu dzieci się nie rozpraszają i mogą w pełni skupić swoją uwagę na zabawie i nauce. Podczas zajęć otwartych, rodzicom rozdawane  ankiety. O wynikach ankiet poinformujemy niebawem.

materiały: Wieża Babel

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice