Rodzicu! Poznaj najlepszy kurs języka angielskiego dla Twojego dziecka

07 sierpnia 2015

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Już wkrótce nadarzy się okazja do tego, aby na własne oczy przekonać się jak nauka połączona z doskonała zabawą sprawia, że Twoje dziecko polubi i rozpocznie przygodę z językiem angielskim. Zapraszamy na sierpniowe i wrześniowe Zajęcia Otwarte z kursem Teddy Eddie. Sprawdź terminy i już dziś zapisz się na zajęcia.

Teddy Eddie to najbardziej efektywny program nauczania dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.

- Dzięki uczestnictwu w kursie Teddy Eddie moi synowie „pokochali” język angielski. Bardzo ciekawa forma prowadzenia zajęć, która sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w lekcjach. Wykwalifikowani lektorzy, którzy na bieżąco informują o postępach dzieci, jak również o przerobionym materiale. Maluchy świetnie sobie radzą, są zadowolone i z chęcią chodzą na kurs, a efekty są zauważalne. Szczerze polecam. Dla dzieci nie ma innej lepszej szkoły niż ta - mówi Pani Celestyna, mama Maksa i Mateusza.

O wartości programu Teddy Eddie najlepiej przekonać się na własne oczy, dlatego już dziś zapraszamy na bezpłatne zajęcia otwarte dla rodziców:

26 i 28 sierpnia godz: 17:00 i 18:30
4 i 11 września godz: 17:00 i 18:30

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice