Twoje dziecko może zdobyć swój pierwszy certyfikat Cambridge

04 maja 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

I nie trzeba wcale wybrać się "Na wyspy". W ubiegłym roku Wieża Babel dołączyła do językowych centrów egzaminacyjnych. Nasza szkoła jako jedyna w Mysłowicach organizuje egzamin Cambridge English: Starters, przeznaczonych dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Dowiedz się dlaczego warto wysłać dziecko na ten egzamin!

Rodzice coraz częściej inwestują w naukę angielskiego swoich pociech już od najmłodszych lat. Warto sprawdzić, czy nauka przynosi efekty. Ważne jest przy tym, aby sprawdzanie było bezstresowe, w formie zabawy i w przyjaznej atmosferze, ale jednak, żeby było wiarygodne. Taką formę weryfikacji daje test Young Learners, który potwierdza umiejętności językowe dzieci!

Już po raz drugi Wieża Babel będzie w Mysłowicach organizować test z ramienia Cambridge! W ubiegłym roku wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy przystąpili do egzaminu, zdali go śpiewająco! Egzamin Cambridge English: Starters zdali wszyscy - cała trzynastka. Pięciorga zdobyło maxa - 100 procent! Kolejne trzy osoby popełniły tylko jeden błąd.

W tym roku test odbędzie się 2 czerwca! Co ważne udział w nim jest otwarty, co oznacza, że każde dziecko z klas 3, 4 i 5 które czuje się na siłach, może, a nawet powinno przystąpić do egzaminu. Co więcej nasza szkoła zaprasza na przedegzaminacyjny, bezpłatny sprawdzian dla wszystkich, którzy myślą o zdawaniu 2 czerwca. Więcej informacji pod nr telefonu: 502 570 224

PO CO DZIECIOM PRAWDZIWY EGZAMIN?
Prawdziwy, zewnętrzny egzamin dla dziecka to NIEOCENIONY POZYTYW nie tylko w sferze nauki języka obcego, ale także ROZWOJU OSOBISTEGO:
* uczy PEWNOŚCI SIEBIE – jak się dziecko przekona, że egzamin to nic strasznego, to z mniejszym stresem, strachem i z większą ochotą będzie podchodzić do wyzwań egzaminacyjnych w przyszłości

* daje poczucie sukcesu, co buduje WYSOKĄ SAMOOCENĘ. W przypadku egzaminów YLE każde dziecko otrzymuje certyfikat, nie ma groźby porażki!

* uczy KONCENTRACJI w dążeniu do celu  oraz DYSCYPLINY – egzamin działa mobilizująco

* wyznacza pewien ETAP W EDUKACJI JEZYKOWEJ – po YLE nie będzie stresem myśl o zdaniu egzaminów FCE czy CAE, które dają dowód znajomości angielskiego na całe życie

* pokazuje POZIOM KURSU, na które uczęszcza dziecko

* sprawdza wszystkie sprawności językowe: ROZUMIENIE ZE SŁUCHU, CZYTANIE, PISANIE oraz MÓWIENIE

DLACZEGO AKURAT EGZAMIN YLE?
Egzamin YLE (Young Learners English) sprawdzany jest w Cambridge English Language Assessment w Wielkiej Brytanii. To ta sama instytucja, która tworzy egzaminy FCE i CAE, czyli najbardziej rozpoznawalne egzaminy na świecie. Zupełnie obiektywne i bardzo profesjonalne. Przygotowane przez zespół specjalistów uniwersyteckich i używane na całym świecie. Takim samym testem oceniane są dzieci w Polsce, co w Japonii, czy Afryce!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice