Wieża Babel od kuchni

30 stycznia 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Chcecie bliżej poznać naszą szkołę i pracę lektorów? Interesują was opinie kursantów i rodziców dzieci biorących udział w zajęciach? Dzięki naszej nowej akcji, będzie mieli okazję zobaczyć, co kryje Wieża Babel.

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu kursu i wybór odpowiedniej szkoły językowej, to często niełatwa decyzja. Mysłowicka Szkoła Językowa Wieża Babel uchyla rąbka tajemnicy i zaprasza do wirtualnych odwiedzin.

Na stronie internetowej szkoły oraz na facebookowym profilu zamieszczane są rozmowy z lektorami, kursantami oraz rodzicami dzieci biorących udział w zajęciach. W internecie znajdziemy również opis mocnych strony Wieży Babel, takich jak między innymi: doskonała lokalizacja z parkingiem czy nowoczesnych sprzęt ułatwiający naukę. Szkoła posiada również bogaty zestaw książek tzw. readersów do poczytania w j. angielskim oraz hiszpańskim.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych klientów. Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci ich do nauki języków obcych – mówi Stella Bautista, dyrektor WB.

O tym, że warto i trzeba uczyć się języków przekonują najmłodsi kursanci szkoły – zapraszamy do odwiedzin: www.wieza-babel.pl oraz www.facebook.com/sjo.wieza.babel

materiały: Wieża Babel

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice