Zajęcia otwarte dla wszystkich - zapraszamy rodziców!

10 grudnia 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

To nic nie kosztuje, a na własne oczy możesz przekonać się jak nauka połączona z doskonała zabawą sprawi, że Twoje dziecko polubi i rozpocznie przygodę z językiem angielskim.

Czym jest program Teddy Eddie? To najbardziej efektywny program nauczania dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Dla starszych dzieci w wieku 7 – 10 lat został stworzony program Rockets. Jest on naturalną kontynuacją programu Teddy Eddie i zapewnia dalszy rozwój językowy dzieci. Wykorzystuje sprawdzone systemy z programu dla dzieci przedszkolnych i wprowadza nowe, ciekawe elementy dopasowane do wieku i rosnących umiejętności uczestników kursu.

- Dzięki uczestnictwu w kursie Teddy Eddie synowie moi „pokochali” język angielski. Bardzo ciekawa forma prowadzenia zajęć, która sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w lekcjach. Wykwalifikowani lektorzy, którzy na bieżąco informują o postępach dzieci, jak również o przerobionym materiale. Maluchy świetnie sobie radzą, są zadowolone i z chęcią chodzą na kurs, a efekty są zauważalne. Szczerze polecam. Dla dzieci nie ma innej lepszej szkoły niż ta - mówi Pani Celestyna, mama  7. letniego Maksia  oraz 5. letniego Mateusza

Dość pisania, czas przekonać się o tym wszystkim na własne oczy. Szkoła Językowa Wieża Babel zaprasza wszystkich rodziców dzieci w wieku od 2 do 7 lat do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach otwartych. Sprawdź harmonogram i już teraz zapisz się na zajęcia. Liczba miejsc ograniczona.

Harmonogram Lekcji Otwartych Teddy Eddie:

  •     poniedziałek 15 grudnia, godzina 17:00 i 18:00
  •     środa 17 grudnia, godzina 14:45 (Szkoła Podstawowa nr 3)
  •     środa 17 grudnia, godzina 17:15
  •     czwartek 18 grudnia, godzina 18:00
  •     poniedziałek 22 grudnia, godzina 18:00

Harmonogram Zajęć Otwartych Program Rockets:

  •     piątek 12 grudnia, godzina 18:00
  •     środa 17 grudnia, godzina 19:00

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice