20. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic Bielsko - Biała, 05.06.2021r.

08 czerwca 2021

Beskidianathletic to coroczne międzynarodowe zawody lekkoatletyczne, które odbyły się na stadionie Sprint Bielsko -Biała. Skromna 10 osobowa ekipa UKS Chromik zdobyła 2 medale i kilka czołowych miejsc.

Na najwyższym stopniu podium stanęła Julia Kubisz, która zdobyła złoty medal w biegu na dystansie 600 m z czasem 1.41.02. Jest to najlepszy wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Jeremiasz Grzybowski w biegu na dystansie 300 m z czasem 39.93s zdobył brązowy medal.

Adam Pastuszka w biegu na dystansie 300 m z czasem 41.14 z rekordem życiowym uplasował się na 5 miejscu.

Maja Musik w biegu na dystansie 600m z czasem 1.50.84 zajęła 4 miejsce. Należy dodać, iż Maja biegała z zawodniczkami starszymi.

Kinga Mucha w biegu na dystansie 200 m z czasem 25.88 zajęła 7 miejsce biegnąc z zawodniczkami starszymi.

Hanna Stec w biegu na dystansie 80 m z czasem 8.74 i w skoku w dal - 4.21m również ustanowiła rekordy życiowe.

Najmłodsi zawodnicy reprezentujący nasz klub z rekordami życiowymi:

Płonka Szymon na dystansie 60m -z czasem 9.31 i w skoku w dal - 3.71m, Fik Marta na dystansie 60m -z czasem 10.12.