Górnik 09 z nowym trenerem!

19 lipca 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Klub poinformował, że pierwszą drużynę Górnika 09 w tym sezonie poprowadzi trener Mariusz Grząba - trener UEFA A, który ma za sobą wieloletnią karierę sędziowską oraz równie bogate doświadczenie trenerskie m.in w seniorskiej drużynie Tęczy Błędów czy AKS Niwki Sosnowiec.

"Teraz liczy się tylko 09 Mysłowice, gdzie budujemy młodą drużynę opartą na kilku doświadczonych zawodnikach jak Fonfara, Bundzyło, Kaciczak czy ściągnięty z Błędowa Kowalczyk. Nie będziemy pompować balonika i będziemy szli metodą małych kroków. Każdy najbliższy mecz będzie tym najważniejszym i tak do tego będziemy podchodzić. Cieszę się, że mogę mieć w sztabie asystenta Wiktora, trenera motoryki i trenera bramkarzy. Na pewno na tym poziomie rozgrywkowym nie spotyka się aby drużyna mogła pracować na sondach (GPS)."

"Kadrę mamy już w 90% skompletowaną i na pewno do końca obecnego tygodnia będzie zamknięta. W DNA tej drużyny będzie gra ofensywna, co mamy nadzieję zadowoli kibiców Kociny oraz przyciągnie na nasz stadion jeszcze więcej widzów. Zapraszam wraz z drużyną wszystkich kibiców na mecze Górnika 09!" - mówi Mariusz Grząba.

Źródło: Górnik 09

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice