KTS Mysłowice na I WTK Skrzatów i Żaków

24 października 2011

W dniu 16.10.2011 r. w Łaziskach Górnych rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii skrzatów i żaków w tenisie stołowym. Nie zabrakło zawodniczek reprezentujących Klub Tenisa Stołowego Mysłowice. Drugie miejsce w turnieju zajęła Julia Tomecka, którą pokonała w finale o rok starsza rywalka z MKS Cieszko Cieszyn, Agata Paszek. Na trzecim miejscu podium obok Julki stanęła jej koleżanka klubowa Wiktoria Urbaniak, która w meczu o brązowy medal zwyciężyła Roksanę Potępę z JKTS Jastrzębie Zdrój. (fot. Aramedia)materiały: G. Wojciechowska

W dniu 16.10.2011 r. w Łaziskach Górnych rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii skrzatów i żaków w tenisie stołowym. Nie zabrakło zawodniczek reprezentujących Klub Tenisa Stołowego Mysłowice. Drugie miejsce w turnieju zajęła Julia Tomecka, którą pokonała w finale o rok starsza rywalka z MKS Cieszko Cieszyn, Agata Paszek. Na trzecim miejscu podium obok Julki stanęła jej koleżanka klubowa Wiktoria Urbaniak, która w meczu o brązowy medal zwyciężyła Roksanę Potępę z JKTS Jastrzębie Zdrój. Piąta w turnieju była Zuzanna Grzesińska, a dziewiąte miejsce zajęła Klaudia Franaszczuk. W Łaziskach wystartowało 26 żaczek z całego Śląska. Dwie z reprezentantek KTS Mysłowice stanęły w tym turnieju na podium. Gratulujemy! (fot. Aramedia)materiały: G. Wojciechowska