09 grudnia 2012

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

6 grudnia drużyna Klubu Olimpijczyka MOSiR Mysłowice występująca w IV lidze męskiej przegrała na własnej sali z UKS "Lider" Żarki 4:6. W naszej drużynie punkty zdobywali: S. Baran 2,5, oraz J. Zandecki, J. Czakon i R. Baran po 0,5 pkt.

Rywalizacja była wyrównana - wyniki pierwszych rozgrywek to 2:2, 3:3, 4:4, lecz ostatnie dwie gry wygrali goście. Przynajmniej dwa mecze mogi wygrać nasi zawodnicy. Jan Zandecki po wspaniałej grze prowadził 2:0 w setach z teoretycznie lepszym i o wiele starszym zawodnikiem "Lidera", ale przegrał 2:3. Natomiast Rafał Baran przegrał po zaciętej walce 2:3 do 9 w secie piątym.

Z kolei 9-10 grudnia w Łomży rozegrany został II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodzików. W gronie 40-stu najlepszych zawodników Polski w zawodach wziął udział Jan Zandecki, bardzo dobrze prowadzony przez trenera Adriana Myszewskiego. Sklasyfikowany na 21 miejscu przed zawodami mysłowiczanin rozegrał bardzo dobry turniej i zajął ostatecznie miejsce w przedziale 9-12, czym zapewnił sobie udział w kolejnym turnieju rangi krajowej bez eliminacji. Gratulujemy!

materiały: J. Fomin