Mistrzostwa Śląska w najmłodszych kategoriach wiekowych w tenisie stołowym

16 maja 2011

W minionym tygodniu rozegrane zostały Mistrzostwa Ślaska w najmłodszych kategoriach wiekowych - skrzatów (kl. 1-2 szkół podstawowych) oraz żaków (kl. 3-4 szkół podstawowych). 14 maja na zawodach w Chybiu wystartowało czterech żaków, w tym jeden reprezentujących MOSiR Mysłowice. materiały: J. Fomin

W minionym tygodniu rozegrane zostały Mistrzostwa Ślaska w najmłodszych kategoriach wiekowych - skrzatów (kl. 1-2 szkół podstawowych) oraz żaków (kl. 3-4 szkół podstawowych). 14 maja na zawodach w Chybiu wystartowało czterech żaków, w tym jeden reprezentujących MOSiR Mysłowice. W turnieju indywidualnym w kat. skrzatów medal brązowy zdobył Jakub Łuczak. Na najwyższym stopniu podium stanął w turnieju deblowym żaków J. Zandecki razem z B. Będkowskim z Zawiercia. W następny weekend z kolei drużyna młodzików (S. Baran, P. Krzemień, M. Zawadzki) zagrają w Drużynowych Mistrzostwach Polski młodzików, a S.Baran weźmie udział dodatkowow w turnieju indywidualnym. Ze strony redakcji oczywiście życzymy chłopakom powodzenia!materiały: J. Fomin