Sport (2246)

Juniorskie mistrzostwa w tenisie stołowym

W dniach 14-17 maja w Rzeszowie odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów w tenisie stołowym. W tej kategorii wiekowej Mysłowice reprezentowały zawodniczki MOSiRu Anna Urbańczyk i Julia Knap

19 maj 2009 0 Więcej...

VIII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Judo

W dniu 16.05.2009r. w Częstochowie odbył się turniej judo dla dzieci, młodzików i juniorów młodszych. Sekcję judo MOSiR-u Mysłowice reprezentowało 24 zawodników i zawodniczek we wszystkich kategoriach wiekowych. W zwodach tych startowało 200 zwodników z 10 klubów województwa śląskiego…

18 maj 2009 0 Więcej...

Brawa dla Martyny Zygadło

W dniu 16.05.09 w Drzonkowie został rozegrany Półfinał Turnieju Mini Olympic Games. Wśród dziewcząt MOSiR Mysłowice reprezentowała jedna zawodniczka, Martyna Zygadło i spisała się bardzo dobrze. Zajęła czwarte miejsce przegrywając o finał ze zwyciężczynią turnieju Martą Chrabąszcz

Liga Ju Jitsu na matach Siły w Janowie

W sobotę na matach Siły Mysłowice odbyła się kolejna edycja Ligi ju jitsu dzieci i młodzieży. Organizatorem tej fantastycznej imprezy jest MOSiR Mysłowice, a instruktorami prowadzącymi zawody Leszek Siekański i Andrzej Filus. Samorząd reprezentował radny Dariusz Wójtowicz

16 maj 2009 0 Więcej...

Szachy - Mysłowice

W dniu 01.05.2009 Odbył się 5 ogólnopolski turniej o puchar Burmistrza Łeżajska.W grupie dziewcząt do lat 12, 3 miejsce zajeła Marta SOBCZAK.W grupie dziewcząt do lat 10, 2 miejsce wywalczyła Anna ZAWADZKA.Nasze zawodniczki zostały nagrodzone medalami oraz nagrodami rzeczowymi.Zajęte przez…

10 maj 2009 0 Więcej...

Tenisistki stołowe walczą o awans

W sobotę 09.05.09 w Mysłowicach został rozegrany mecz barażowy o I ligę kobiet w tenisie stołowym po między MOSiR Mysłowice, a  Gorzovią Gorzów Wielkopolski. Mysłowiczanki wygrały bardzo pewnie 7-3 i już tylko krok dzieli je od gry w I lidze

Udany koniec sezonu

Gdyby podliczyć wszystkie rozegrane przez siatkarki MOSiR II Mysłowice spotkania, czy to w II lidze, czy w zawodach juniorskich, z pewnością starczyłoby ich na obdzielenie niejednej pierwszoligowej drużyny.

08 maj 2009 0 Więcej...

MOSiR Mysłowice po Mistrzostwach Polski Juniorek

Juniorki MOSiR Mysłowice zajęły czwarte miejsce w finałowym turnieju o Mistrzostwo Polski Juniorek. Jednak mimo pewnego niedosytu można stwierdzić iż był to bardzo udany turniej dla teamu Żanety Michalak. Kilkanaście dni po turnieju, gdy juz opadły emocje pokusiliśmy się o podsumowanie.

06 maj 2009 0 Więcej...

PIERWSZY ZŁOTY MEDAL SEKCJI JUDO NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIEDZIE

W dniach 25-27.04.2009r. w Kielcach Odbyła sie Ogólnopolska Opimpiada Młodzieży w Judo Juniorek Młodszych. W tych zawodach repreznowała Mosir Mysłowice sekcję Judo młodziczka Aleksandra Mendyka (40kg)  i została Mistrzynią Polski w katgori wiekowej Juniorka Młodsza