Ruszyło miejskie lodowisko!

15 grudnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

W miniony piątek ruszył sezon na miejskim lodowisku. Mimo pandemicznych ograniczeń w zasadach korzystania ze ślizgawki, amatorów jazdy na łyżwach w parku Słupna nie zabrakło.

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 10-19, a w piątki, weekendy, dni wolne od pracy i w okresie ferii zimowych w godz. 9-20.

Przerwa techniczna zaplanowana jest codziennie w godz. 13-15. Wstęp na taflę jest darmowy, a wypożyczenie łyżew kosztuje 5 zł. Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji szykuje też dodatkowe atrakcje dla bywalców ślizgawki.

– Planujemy zrobić mistrzostwa Mysłowic w jeździe na łyżwach. Planujemy również, aby uczestniczyli tutaj w zajęciach profesjonalni instruktorzy, trenerzy łyżwiarstwa, tak że przy nich będzie można tak naprawdę pouczyć się i nabrać większego doświadczenia, jeśli chodzi o jazdę na łyżwach. Również oczywiście tradycyjnie zamierzamy zaprosić Mariusza Czerkawskiego – zapowiada Karol Pawlik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach.

Więcej informacji TUTAJ

Info: ITVM, foto MOSiR

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice