Silesia Volley liderem!

08 listopada 2021

Po raz kolejny zawodniczki Silesii sprostały roli faworyta i nie dały szans drużynie gospodarzy. Pierwszy set od samego początku bardzo wyrównany, żaden zespół nie mógł objąć wyraźnego prowadzenia. W końcówce seta to jednak Silesia przejmuje inicjatywę i wygrywa 25:21.

Początek drugiej partii to znakomita seria zagrywek Magdaleny Kaszuby i wynik 6:0, który pozwolił na spokojne kontrolowanie dalszej części gry i wygraną 25:15. W trzecim secie mimo słabego początku, naszym dziewczynom udaje się wyrównać stan gry i ponownie w końcówce partii odskoczyć na kilka punktów i zwyciężyć 25:21.

Dzięki znakomitej grze i pełnej kontroli spotkania na parkiecie w Nowym Sączu zaprezentowały się wszystkie zawodniczki Silesii.

STS Sandecja Nowy Sącz vs Silesia Volley MSK Mysłowice – 0:3 (21:25, 15:25, 21:25)

Skład: Śmietana, Gajewska, Motłoch, Jędrysik, Trusiewicz, Zonik, Zawadzka oraz Kaszuba, Jóźwin, Pawłowska, Moskal, Stępień, Chruślicka.