Sukcesy młodych mysłowiczan

12 kwietnia 2011

Kolejne sukcesy zanotowali tenisiści i tenisistki stołowe Jury Fomina. Mysłowicka młodzież prowadzona przez znakomitego trenera po raz kolejny osiągnęła dobre wyniki podczas turniejów w Sosnowcu i Częstochowie.

Kolejne sukcesy zanotowali tenisiści i tenisistki stołowe Jury Fomina. Mysłowicka młodzież prowadzona przez znakomitego trenera po raz kolejny osiągnęła dobre wyniki podczas turniejów w Sosnowcu i Częstochowie.08 kwietnia w Częstochowie rozegrano Finały Województwa Śląskiego V Memoriału im. Andrzeja Grubby. Prawo startu mieli uczniowie szkół podstawowych. Mysłowice reprezentowali trzej uczniowie Zespołu Szkół Sportowych. Nasza drużyna w składzie: S.Baran, M.Zawadzki, P.Krzemień. J.Zandecki. nie dała szans drużynom szkolnym z innych miast i pewnie wygrała zawody. Nasi młodzi adepci tenisa stołowego zdobyli puchar dla najlepszej szkoły oraz awansowali do finałów ogólnopolskich, które odbędą się na początku czerwca w Sopocie. Warto dodać, że Sebastian Baran zdobył puchar dla najlepszego zawodnika turnieju, w którym nie przegrał nawet jednego seta!09 kwietnia w Sosnowcu Rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Śląska kadetów i kadetek. MOSiR Mysłowice reprezentowała drużyna kadetek w składzie Dominika Pająk i Patrycja Wiechuła. Nasze dziewczyny wywalczyły brązowe medale.10 kwietnia w Sosnowcu rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Śląska kadetów i kadetek. Prawo startu w tych Mistrzostwach wywalczyli zawodnicy z MOSiR Mysłowice, Jan Urbańczyk, Patrycja Wiechuła i Dominika Pająk. Trzy osobowa ekipa naszego klubu zdobyła dwa srebrne i jeden brązowy medal. Po raz kolejny Jan Urbańczyk zaliczył udany turniej, który zdobył trzecie miejsce indywidualnie i drugie w deblu .Przypominamy, ze 14 kwietnia o godz.18.00 zostanie rozegrany ostatni mecz tegorocznego sezonu I ligi męskiej. MOSiR Mysłowice podejmować będzie KTS Lędziny - serdecznie zapraszamy!