Zawodnicy Shoguna na Pucharze Polski Ju-Jitsu Młodzieżowców w Olkuszu

25 października 2011

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

W dniu 23.10.2011 r. odbył się Puchar Polski Ju-Jitsu Młodzieżowców w Olkuszu (kategoria wiekowa do 20 lat), który zorganizowany został pod patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu. W turnieju udział wzięła grupa 9 zawodników klubu Shogun z sekcji Mysłowickiej i Żarek Letnisko. Po bardzo dobrym występie zdobyli oni 9 medali w swoich kategoriach wagowych, plasując się na prezentowanych w artykule miejscach.źródło: Shogun Mysłowice

W dniu 23.10.2011 r. odbył się Puchar Polski Ju-Jitsu Młodzieżowców w Olkuszu (kategoria wiekowa do 20 lat), który zorganizowany został pod patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu. W turnieju udział wzięła grupa 9 zawodników klubu Shogun z sekcji Mysłowickiej i Żarek Letnisko. Po bardzo dobrym występie zdobyli oni 9 medali w swoich kategoriach wagowych, plasując się na następujacych miejscach:Semi contaktkat. wag. 56 kg I miejsce: - Paweł Janoszka, III miejsce: - Dawid Galaskat. wag. 62 kg III miejsce: Mateusz Kaczmarczyk , Maciej Szpringielkat. wag. 69kg II miejsce: - Damian Leszczyński, III miejsce: Przemysław Stacha,kat. wag. 77kg. I miejsce: Dawid Mędrala, II miejsce: Torbus Kamil,kat. wag. 85kg. I miejsce: Adam Labisz.Sukces indywidualny przełożył się na sukces drużynowy, klub zdobył I miejsce wyprzedzając klub z Gorzowa Wielkopolskiego. W związku z bardzo dobrym występem Zarząd klubu serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom za ich sukces, wysiłek, zaangażowanie i trud treningowy. Dziękujemy trenerom prowadzącym Leszkowi Siekańskiemu i Krystianowi Pakule za tak dobre przygotowanie zawodników do tegorocznych startów. Życzymy im dalszych sukcesów sportowych na matach krajowych i zagranicznych.źródło: Shogun Mysłowice