Mikołaj u dzieci z Mysłowickiego Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych

08 grudnia 2013

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Mikołaj to szczególna postać, która kolejny raz odwiedziła dzieci z Mysłowickiego Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych. W tym roku można było zobaczyć uśmiech na twarzach ponad 170 dzieciaków.

Bez głównego organizatora, czyli Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych i wsparciu finansowego „Mikołajów” – RO Stare Miasto i MOPS-u, a przede wszystkim bez wolontariuszek stowarzyszenia nie byłoby to możliwe. Członkowie Rady Osiedla Stare Miasto postanowili aktywnie uczestniczyć w mikołajkowej akcji wcielając się w przybyłe postacie: Mikołajem została Przewodnicząca RO Stare Miasto Katarzyna Kruszyńska, Diabłem – Wiceprzewodnicząca Zarządu RO Stare Miasto Agnieszka Bielarczyk, a Aniołem – Agata Noras.

– Była to nasza pierwsza akcja Mikołajkowa, w której uczestniczyłyśmy i z pewnością w kolejnych latach będziemy chciały to powtórzyć, by ponownie móc zobaczyć uśmiech dzieci i ich rodziców. W tym momencie możemy tylko podziękować wszystkim za przybycie i mieć nadzieję, że był to miło spędzony czas.  – mówią zgodnie Agnieszka Bielarczyk i Katarzyna Kruszyńska.

Zapraszamy do fotogalerii.

materiały: A. Bielarczyk, RO Stare Miasto

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

Tagi: Stare Miasto
gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice