Bezpieczeństwo w kontaktach z nieznajomymi!

09 czerwca 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Policjanci z mysłowickiej komendy spotkali się z uczniami klas I i II Szkoły Podstawowej nr 4 w Mysłowicach. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas wakacji oraz w kontaktach z nieznajomymi. Mundurowi przypomnieli dzieciom do jakich zasad należy się stosować aby być bezpiecznym podczas wakacyjnego wypoczynku.

Mysłowiccy policjanci kontynuują cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą szkolną przed nadchodzącymi wakacjami. Dzisiaj stróże prawa odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Mysłowicach. W zajęciach z mundurowymi udział wzięli uczniowie klas I i II, a tematem spotkań było bezpieczeństwo podczas wakacyjnego wypoczynku i w kontakcie z osobą nieznajomą. Policjanci przekazali dzieciom najważniejsze zasady dotyczące m.in. bezpiecznej kąpieli oraz jak reagować w sytuacji zagrożenia i gdzie szukać pomocy. Uczniowie dowiedzieli się również, na co nie dać się nabrać, jakie sytuacje mogą być dla nich niebezpieczne oraz jak ich uniknąć.

Info: KMP Mysłowice!

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice