Zadłużenie - problem polskiego konsumenta!

24 kwietnia 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Porady prawne

Jesteś niewypłacalny? Złóż wniosek o oddłużenie! Już w 3 miesiące - zyskasz nowy start życiowy bez zobowiązań, nękań windykacji i zajęć komorniczych, odzyskasz wiarygodność, stabilność finansową, w końcu zadbasz o siebie i rodzinę. Nie bój się - Twój strach spowodowodawy jest niewiedzą w temacie oddłużania.  Jeśli interesuje Cię ten temat - zapraszamy na konsultacje do Pani Anety Pasiut!

Niezaprzeczalnie liczba dłużników w Polsce nie maleje. Prawdą jest, że wiele z takich osób ma spore problemy ze spłatą swoich należności w terminie. Przytłaczające zobowiązania wynikają niekiedy z nieumiejętności zarządzania budżetem domowym. W takich przypadkach niejednokrotnie konieczne jest szukanie szybkich rozwiązań, które mogą podreperować nadszarpnięte środki. Gdy sami nie możemy sobie poradzić, najważniejsze jest wiedzieć, kiedy i gdzie należy poszukiwać pomocy.

oddłużyłam już wiele rodzin pomogę i Tobie. Nie czekaj na cud , zacznij od podjęcia decyzji "chcę być wolny od zobowiązań,‼ chcę żyć bez długów " Jeśli masz dość życia w ciągłym stresie z egzekucjami komorniczymi i firmami windykacyjnymi na przysłowiowym karku - mówi Pani Aneta i dodaje Złóż wniosek , przedstaw w nim swoją sytuację, podeprzyj ją dowodami, wykaż liste wierzycieli - i pozwól sobie i swojej rodzinie na oddech, bo jesteś tego warty/ warta.

Kontakt:

AP CONSULTING PEOPLE ANETA PASIUT  - Mysłowice (41-400) ul. Mikołowska 4a/315 Tel. 531-040-100 - zadzwoń i umów się na rozmowę wstępną.

Pani Aneta Pasiut zajmuje się problemami dłużników w całej Polsce!

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice