Jan Zandecki w podwójnej koronie Mistrza!

23 maja 2016

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

Mysłowiczanin, wychowanek Klubu Olimpijczyka przy Zespole Szkół Sportowych Jan Zandecki w wielkim stylu wygrał kolejny Ogólnopolski Turniej!  Tym razem zdobył dwa złote medale, indywidualnie i drużynowo, uzyskując podwójną koronę Mistrzostw Polski Gimnazjalistów w tenisie stołowym!


W dniach 20-21 maja w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, odbyła się Gimnazjada w tenisie stołowym. Był to silnie obsadzony Ogólnopolski Turniej Szkół Gimnazjalnych, gdzie rozegrano turnieje indywidualne i drużynowe.

W zawodach wziął udział Jan Zandecki, zawodnik Klubu Olimpijczyka z Mysłowic. Jan zdobył dwa złote medale, wygrywając w wielkim stylu indywidualnie i z kolegami w drużynie!

Janek na co dzień trenuje w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży PZTS w Gdańsku i w związku z tym, tam też chodzi do szkoły.

Drużyna tenisistów w składzie Jan Zandecki, Kamil Dziadek i Artur Grela (reprezentując Gimnazjum Nr 8 w Gdańsku) po eliminacjach wojewódzkich i regionalnych walczyła z ponad setką najlepszych zawodników w Polsce.

W finale pokonali Gimnazjum z Drzonkowa, zdobywając złoto. Indywidualnie rownież nie dali szans konkurencji - Jan Zandecki zdobył złoty medal, a jego drużynowi koledzy: Kamil Dziadek srebro i Artur Grela brąz.

Redakcja Mysłowice.Net pragnie za pośrednictwem mediów elektronicznych złożyć gratulacje Jankowi, oraz trenerowi Jurze Fominowi, który od wielu lat dba o prawidłowy rozwój sportowy i najwierniejszemu kibicowi naszego multimedalisty czyli mamie, Katarzynie Zandeckiej Lelek!

O Autorze

Dariusz Wójtowicz

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice