Klub SHOGUN Mysłowice zaprasza!

09 października 2009

Klub Shogun zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Mysłowic na wspólne treningi i do podnoszenia swojej sprawności fizycznej. Zajęcia odbywają się na sali klubu przy ul. Kawy 12 w Mysłowicach. Wszystkie informacje dot. klubu znajdują się na stronie www.shogunmyslowice.pl

Na terenie naszego mista działa kilka klubów sportowych gdzie każdy moze podnosić swoje umiejętności i sprawność fizyczną. Jednym z nich jest klub  Shogun, którego zawodnicy w tegorocznym sezonie startowym, biorąc udział w Pucharze Polski Juniorów w Ju-Jitsu zdobyli nastepujące miejsca: Piotr Janoszka zdobył I miejsce w kat. wag. 46kg.Damian Leszczyński    I     "          "       "     60 kgMichał Urbański       II    "          "       "   + 81kgPrzemysław Stacha     III   '          "       "     55 kg W systemie DUO-Mikst para w składzie :Karolina Wątor i Damian Leszczyński wywalczyła brązowy medal.W Pucharze Polski Młodzieży Paweł Janoszka wywalczył srebrny medal. W Lidze dzieci i młodzieży roku 2008-2009 klub zwyciężyl po raz czwarty z rzędu.Kolejny start zawodników przewidziany jest w Mistrzostwach .Polski Juniorów w dniu 26.października w Głogowie a seniorów w listopadzie w Jaworznie. Klub posiada także sekcje bokserską której zawodnicy zdobywaja wysokie miejsca na najsilniej obsadzonych turniejach w Polsce.W tym roku zdobyli już srebro na MP juniorów, złoto i dwa srebrne na Mistrzostwach  Śląska. Natomiast w turniejach międzynarodowych zawodnicy Shoguna zdobyli dwa złote i cztery srebne medale. Klub Shogun zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Mysłowic na wspólne treningi i do podnoszenia swojej sprawności fizycznej. Zajęcia odbywają się na sali klubu przy ul. Kawy 12 w Mysłowicach. Wszystkie informacje dot. klubu znajdują się na stronie www.shogunmyslowice.pl