Kolejne sukcesy wychowanek Patrycji Wszołek

15 lutego 2009

W dniu 14.02.2009 w Jastrzębiu odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym, który przyniósł duże sukcesy mysłowickim zawodniczkom, trenującym pod czujnym okiem naszej mistrzyni Patrycji Wszołek (Molik) i jej siostry Beaty Nowak (Molik)

W dniu 14.02.2009 w Jastrzębiu odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym, który przyniósł duże sukcesy mysłowickim zawodniczkom, trenującym pod czujnym okiem naszej mistrzyni Patrycji Wszołek (Molik) i jej siostry Beaty Nowak (Molik)Wśród dziewcząt triumfowała nasza zawodniczka, Julia Knap, która po zaciętej walce pokonała w finale 3:2 kadetkę Klaudię Baran. To bardzo dobry wynik, aż dwie nasze zawodniczki znalazły się w finale. Klaudia Baran pokonała o finał wyżej rozstawioną Joannę Żyłę, natomiast Julia rozstawioną z numerem 1 Karolinę Miklar. Na turniej ogólnopolski w kategorii juniorek oprócz Anny Urbańczyk, która nie musiała grać w eliminacjach wojewódzkich, pojedzie również Julia Knap. Bardzo dobrze zaprezentowała się także w turnieju nasz czołowa młodziczka Patrycja Wiechuła, która w pierwszej rundzie pokonała zawodniczkę pierwszej ligi Natalię Paluch (JKTS Jastrzębie). Pozostałe wyniki: Daria Bidzińska 9-12, Patrycja Wiechuła 13-16, Natalia Hanzel 17-24.Na zdjęcia  znajduje się Julia Knap, zwyciężczyni WTK Juniorek