Zwyciestwa szachistek

06 października 2009

W dniu 03.10 w Rydułtowach odbyły się OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA w szachach szybkich P'15. Zawodniczka Klubu Olimpijczyka MARTA SOBCZAK wywalczyła 1 miejsce w kategorii dziewcząt do lat 12. Gratulujemy kolejnych sukcesów mysłowickich szachistek!

W dniach 25.09-03.10 w Imielinie odbyły się  68 MISTRZOSTWA  ŚLĄSKA  MĘŻCZYZN  I  KOBIET  w Szachach klasycznych. Zawodniczka  naszego  Klubu Olimpijczyka  ANNA  ROLKA   wywalczyła  2 miejsce w  kategorii dziewcząt. Ania otrzymała okazały puchar, dyplom oraz pamiątkowy medal. Turniej był rozpatrywany jako  próba  generalna  przed rozpoczynającymi się Półfinałami Mistrzostw Polski Juniorów w Ustroniu.W dniu 03.10 w Rydułtowach odbyły się OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA w szachach szybkich P'15. Zawodniczka Klubu Olimpijczyka MARTA SOBCZAK wywalczyła 1 miejsce w kategorii dziewcząt do lat 12. Gratulujemy kolejnych sukcesów mysłowickich szachistek!