Zwycięstwo w Sosnowcu!

16 stycznia 2010

Pierwszoligowe siatkarki REMAGUM MOSiR Mysłowice wygrały dzisiejsze wyjazdowe spotkanie z sąsiadem zza miedzy SMS PZPS I Sosnowiec w setach 3:1. Mysłowiczanki zagrały bardzo dobre spotkanie, a zawodniczkami, które zasłużyły na szczególne wyróżnienie są Natalia Staniucha, Barbara Bawoł i Magdalena Olszówka. Zwycięstwo w Sosnowcu to swoisty prezent dla trenera Sebastiana Michalaka, któremu 13 stycznia urodziła się córeczka o imieniu Martyna

Pierwszoligowe siatkarki REMAGUM MOSiR Mysłowice wygrały dzisiejsze wyjazdowe spotkanie z sąsiadem zza miedzy SMS PZPS I Sosnowiec w setach 3:1. Mysłowiczanki zagrały bardzo dobre spotkanie, a zawodniczkami, które zasłużyły na szczególne wyróżnienie są Natalia Staniucha, Barbara Bawoł i Magdalena Olszówka. Zwycięstwo w Sosnowcu to swoisty prezent dla trenera Sebastiana Michalaka, któremu 13 stycznia urodziła się córeczka o imieniu Martyna.Następny przeciwnik naszej eksportowej drużyny to UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki. Mecz rozegrany zostanie w hali MOSiR im. Stanisława Padlewskiego na Bończyku 23 stycznia o godzinie 18:00. Wszystkich kibiców żeńskiej siatkówki serdecznie zapraszam w imieniu zawodniczek i trenerów. Dariusz Wójtowicz