„Twórcze Przedszkolaki” świętowały w dzielnicy Wesoła!

14 czerwca 2016

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Punktualnie o godzinie 17:00 w mysłowickim przedszkolu numer 15 przy ulicy Osmańczyka rozpoczęło się wydarzenie artystyczne pod hasłem „Twórczy Przedszkolak”. Rodzice, babcie i dziadkowie gromkimi brawami dziękowali wychowankom placówki za świetnie przygotowane układy taneczne.

Świętujących dzisiaj przedszkolaków odwiedził znany już w całym mieście ZŁOMEK firmy DAMAR, Dariusz Wójtowicz, który jak zawsze osobiście częstował uczestników zabawy watą cukrową oraz miejscowy radny Tomasz Palka.

Przedszkole nr 15 na Facebooku znajdziesz TUTAJ!

Kadra pedagogiczna i pracownicy obsługi administracyjnej wraz z rodzicami przygotowali smakołyki w postaci domowych wypieków. Były również kiełbaski z rożna i pyszna lemoniada. Wiele emocji wywołało malowanie ZŁOMKA, który dotarł tuż po występach artystycznych.

Jak już wspomnieliśmy, na rodzinnym pikniku dominowały takie rodzaje dziecięcej ekspresji jak: taniec, ruch, muzyka i twórczość plastyczna. Ten dzień był źródłem radości i zabawy, a dzieci  zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, a następnie dały upust swojej kreatywności poprzez malowanie farbami na folii, kamieniach i samochodzie!

Mimo niepewnej pogody plenerowy piknik zakończył się pełnym sukcesem, a co najwazniejsze, wszystkiemu towarzyszyła radosna atmosfera stworzona przez znakomity zespół pracowników przedszkola.

Wspaniała zabawa w "piętnastce" trwała niemal trzy godziny. Poniżej prezentujemy pamiątkowa fotogalerię z wydarzenia, której twórcami są uczestnicy spotkania.
/dziękujemy za nadesłane zdjęcia/

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice