WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO HALLOWEEN

31 października 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Pod koniec października uczniowie klas III - VII Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi wzięli udział w konkursie plastycznym z języka angielskiego, przygotowując dowolną techniką bibelot, związany z Halloween.

Konkurs cieszył się szerokim zainteresowaniem ze strony uczniów. Prace były wykonane samodzielnie przez naszych podopiecznych i każdy z nich w nagrodę dostał pamiątkowy dyplom oraz ocenę celującą z języka angielskiego. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań kulturą i obyczajami krajów anglojęzycznych, wspieranie uzdolnień uczniów, wdrażanie ich do samokształcenia i korzystania ze współczesnych źródeł informacji oraz pobudzanie twórczego myślenia.


Wszystkim biorącym udział dziękujemy halloween'owo za współpracę i dobrą zabawę oraz gwarantujemy dalszy rozwój w tej dziedzinie.
(Źródło: Anna Bilska i Małgorzata Caban)

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice