Mysłowiczanka Sylwia Grodzka - Haba w „Bake Off - Ale Ciacho!"

23 sierpnia 2016

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

„Bake Off - Ale Ciacho!" to nowy program TVP2, który pojawi się na antenie już jesienią. O zwycięstwo rywalizować będzie dziewczyna z Mysłowic Sylwia Grodzka - Haba!

My już dzisiaj pragniemy złożyć pani Sylwii gratulacje za uczestnictwo w prestiżowym programie, które zostało poprzedzone ciężką i "słodką" pracą!

Strona internetowa programu dostępna jest TUTAJ!

W "Bake Off - Ale Ciacho!" dwunastu cukierników - amatorów przystąpi do walki o tytuł Króla Wypieków, a wsród nich utalentowana 32 letnia myslowiczanka Sylwia Grodzka - Haba!

Aby wygrać program, pani Sylwia będzie musiała podołać wielu trudnym i podchwytliwym zadaniom, a jej pracy cały czas czujnie przyglądać się będą jurorzy.
Co tydzień jedna osoba opuści program. Finaliści stoczą zacięty i emocjonujący bój o zaszczytny tytuł Króla Wypieków. Tę wyjątkowo słodką rywalizację już od września będą mogli śledzić widzowie TVP2.

Program zostanie zrealizowany na podstawie cieszącego się ogromną popularnością brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off”. Finał ostatniej edycji programu obejrzało 15 milionów widzów! Oryginalna wersja formatu pokazywana była w 196 krajach, a format został zakupiony aż w 21.

Informacje: TVP 2

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice