TVP INFO zaprasza spółdzielców z Mysłowic przed kamery!

23 listopada 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Zmiana terminu emisji programu w TVP INFO!

NAGRANIE ODBĘDZIE SIĘ 8 GRUDNIA!

W piątek 24 listopada o godzinie 18:50 przed siedzibą Mysłowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy Wielkiej Skotnicy 6 miało odbyć się spotkanie redakcji TVP INFO z lokatorami lokali spółdzielczych. Sprawa dotyczy rozliczeń centralnego ogrzewania i ogromnych dopłat, jakie dotkneły mysłowickie rodziny. Zbulwersowani są również mieszkańcy, którzy wcześniej otrzymywali zwroty po kilkaset złotych, a dzisiaj wyszli niemal na zero.

Program "To jest temat" emitowany będzie na żywo 8 grudnia i każdy z mieszkańców spółdzielni będzie mógł przekazać swoje argumenty związane z nowym rozliczeniem CO.

- Każdy, kto poczuł się oszukany, powinien przybyć na miejsce spotkania. Trzeba pokazać siłę, inaczej Zarząd MSM nadal będzie nas traktował w sposób przedmiotowy - komentuje kobieta, która dzisiaj zmuszona jest dopłacić niemal 3 tysiące złotych do czynszu z powodu niezrozumiałych rozliczeń.

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice