Program Teddy Eddie wyróżniony przez prestiżowy instytut

14 marca 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Miś Teddy Eddie jest od dziś bardzo dumnym pluszakiem. Program Teddy Eddie został nominowany do prestiżowej nagrody The ELTons za innowację w dziedzinie nauczania języka angielskiego. Szkoła Językowa Wieża Babel była jedną z pierwszych, która wprowadziła do nauczania ten program.

Czym jest Teddy Eddie? Dla tych, którzy jeszcze z jakiś powodów nie wiedzą – wyjaśniamy. Głównym założeniem programu dedykowanemu dzieciom w wieku od 2 do 7 lat jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Motywem przewodnim całego Programu jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

Właśnie za swoje nowatorstwo w dziedzinie nauczania, program Teddy Eddie otrzymał nominacje do prestiżowej nagrody przyznawanej przez British Council – instytucję reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej. Wyniki nominacji poznamy jeszcze w marcu. Trzymajcie kciuki!

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice