Tydzień zajęć otwartych w Wieży Babel

11 czerwca 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Na ostatnich zajęciach Teddy Eddie przed wakacjami pojawili się nie tylko mali kursanci, ale również ich rodzice. To znak, że kolejny semestr dobiegł końca i jest okazja, by porozmawiać z rodzicami o postępach ich pociech w nauce. 

Lekcje otwarte z rodzicami stały się zwyczajem. - Na ostatnie zajęcia zapraszamy rodziców naszych małych kursantów. Pokazujemy czego dzieci się nauczyły w ostatnich miesiącach i rozmawiamy z rodzicami, by dowiedzieć się czy kurs spełnia ich oczekiwania i czy widzą efekty. Opinie te są dla nas bardzo ważne - mówi Stella Bautista, dyrektor szkoły.

By sprostać oczekiwaniom klientów, dyrektor szkoły jest obecna na zajęciach otwartych każdej grupy - czasami jest to jedyna okazja aby poznać rodziców i dłużej z nimi porozmawiać. Oto czym podzielili się z nami rodzice:

Pani Michalina Zapart, mama Martynki lat 4: "Moja córka lubi przebywać w grupie i chętnie bierze udział w zajęciach. Widzę efekty nauki ponieważ dziecko często powtarza zwroty i słówa których uczyło się na zajęciach"

Pani Marta Kuszek, mama Marty lat 4 :" Moja córka robi duże postępy w nauce, lekcje  prowadzone są pomysłowo, w formie zabawy. Marta z nieciepliwością czeka na kolejne zajęcia. Zdecydowanie poleciłabym szkołę wszystkim tym, którzy myślą poważnie o przyszłości swoich pociech.

Przed nami wakacje - wszystkim naszym małym kursantom życzymy samych radosnych chwil. Bo to, że nie zabraknie im odwagi do używania języka angielskiego jesteśmy pewni. Do zobaczenia!

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice