Wieża się szkoli!

12 czerwca 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Stale podnosimy swoje kwalifikacje. W maju braliśmy udział w szkoleniu z zakresu stosowania prawidłowych form wychowawczych u dzieci przedszkolnych. 

Szkolenie poprowadziły: Anna Majnusz oraz Natalia Werner Bierzyńska - psycholożki pracujące z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wśród tematów szkolenia: pozyskanie wsparcia ze strony rodzica, rola pozytywnej motywacji, narzędzia wychowawcze. Ale szkolenie to nie tylko teoria. Nasi lektorzy posługiwali się nową wiedzą w praktyce. Odtwarzano scenki, które najlepiej  pozwalają przyswoić dużą dawkę wiedzy.

O tym co dają takie szkolenia mówi Stella Bautista. - Szkolenie to dało mi, jako metodykowi, narzędzia do pomocy lektorom, którzy konsultują się ze mną w sprawach dot. zachowań niepożądanych na zajęciach. We wrześniu planujemy kolejne szkolenie tym razem w siedzibie Wieży Babel - zapowiada dyrektorka Szkoły. 

O Autorze

Sandra Jędrzejas

Absolwentka socjologii, pedagogiki i zarządzania. Nieustanna pasjonatka zwierząt. W wolnym czasie nie stroni od dobrej książki. Stałe zatrudnienie nie przeszkadza jej w realizowaniu zadań związanych z portalem, który współtworzy społecznie od 2011 r.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice