7 kolejka Śląskiej Ligi Górniczej

06 czerwca 2011

W niedzielę 5 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się 7 kolejka II edycji Śląskiej Ligi Górniczej. Do samego końca nie było wiadomo kto zostanie mistrzem. W ostatniej kolejce spotkały się dwa najlepsze zespoły ligi.materiały; Śląska Liga Górnicza

W niedzielę 5 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się 7 kolejka II edycji Śląskiej Ligi Górniczej. Do samego końca nie było wiadomo kto zostanie mistrzem. W ostatniej kolejce spotkały się dwa najlepsze zespoły ligi. Mecz od samego początku stał na wysokim poziomie, pierwszą bramkę dla drużyny  ZZG KWK POKÓJ strzelił Rafał Zuga, po chwili wyrównał Sebastian Depta. Po pierwszej połowie wynik 1:1, po przerwie na 2:1 dla Pokoju podwyższył Rafał Zuga. Po zaciętej grze, swoje trzecie trafienie w tym spotkaniu zdobył Rafał Zuga, piłkarze Ratowników z Wieczorka walczyli do końca, drugą bramkę zdobył Dariusz Zimka.Mecz zakończył się zwycięstwem beniaminka ligi,tym samym zapewnili sobie tytuł Mistrza II edycji Śląskiej Ligi Górniczej.SOLIDARNOŚĆ KWK MYSŁOWICE 3:2 ZZG KWK MYSŁOWICE-WESOŁAZZG KWK STASZIC 0:7 MASZYNIŚCI WYCIĄGOWI KWK STASZICZZG KWK WIECZOREK 3:1 SIERPIEŃ 80 KWK WUJEKZZG KWK POKÓJ 3:2 ZZRG KWK WIECZOREK Na ceremonii rozdania nagród spotkanie swoją obecnością uświetnił przewodniczący rady krajowej ZZG w Polsce pan Andrzej Chwiluk który rozdał puchary oraz medale zawodnikom.Już pod koniec sierpnia 2011 rozpocznie się III edycja Śląskiej Ligi Górniczej.